"Asbestinių stogų dangos keitimo" programos pareiškėjai

Ar kompensuos man stogo kainą, jei aš nesu deklaravusi gyvenamosios vietos toje sodyboje?

Teta gyvena sodyboje, yra dar ne pensinio amžiaus, nedirba. Ar gautų paramą asbestinių stogo keitimui?

Dirbu 1m. 5 mėn., prieš tai stovėjau darbo biržoje. Ar man priklauso parama?

Ar galime pretenduoti į valstybės paramą būsto renovacijai (asbesto keitimo programa) jei gyvename kaimo vietoje, bet abu su vyru dirbame mieste?

Ar galima gauti paramą, jei namas priklauso nuosavybės teise žmonai, o pareiškėjas vyras?

Ar galiu pretenduoti į paramą, jei esu vaiko priežiūros atostogose, gaunu nuolatines pajamas. Prieš tai dirbau dviejose darbovietėse. Viena darbovietė Vilniuje, kitos darbovietes ofisas yra taip pat Vilniuje, bet realiai dirbau Juodšilių kaime. Juodšiliuose dirbau 11 mėnesių.

Trijų butų namas. Viename bute gyvenanti šeima norėtų pretenduoti į asbesto keitimo programą. Ar galime pateikti paraišką renovacijai be kitų dviejų sutikimo?

Esu sodybos gyvenamojo namo bendrasavininkas. Viena namo pusė mano, kita kaimyno. Siūlau kaimynui keisti viso namo (30 metų senumo) šiferinę stogo dangą nauja, tačiau jis nesutinka. Savo stogo dalies keitimui sutikimo taip pat negavau. Ką daryti tokiu atveju, kai ES skatina šiferinių stogų keitimą naujomis ekologiškomis dangomis, o kai kurie Lietuvos piliečiai tai ignoruoja? Ar galiu keisti stogo dangą savo namo pusėje už savo lėšas ir apšiltinti savo namo dalį be bendrasavininko sutikimo?

Ar paramos pareiškėjas būtinai turi būti dokumentaliai namo savininkas? Ar pareiškėjas tiesiog gali būti buvęs namo savininkas (dabar namas padovanotas dukrai), tačiau jame gyvenantis ir deklaruojantis gyvenamąją vietą jau apie 40 metų?

Turiu sodybą, kurioje 15 metų deklaruota gyvenama vieta ir gyvena mano tėvai pensininkai, mano gyvenama vieta deklaruota kitur, ar galiu teikti paraišką stogo pakeitimui?

Užduokite klausimą ekspertui
Keisti
Konsultuoja ekspertai

  Saulius Šukelis

  Vėdinamų fasadų tvirtinimo sistemos "Aloon" ekspertas

  Andrius Gikevičius

  Stogo ir fasado dangų ekspertas UAB "Eternit Baltic"

  Giedrius Gelusevičius

  Termoizoliacinių sistemų ekspertas UAB "Paroc"

  Justas Rutkauskas

  Šildymo sistemų ekspertas UAB "Danfoss"

  Aušrys Šliavas

  Advokatas, teisininkas "Raidla Lejins & Norcous"

  Vydmantas Grigoravičius

  Advokatas, teisininkas "Raidla Lejins & Norcous"

Prenumeruok naujienas