Material possibilities 2017 - raktas į ateitį

Pirmoje renginio dalyje aptartos fasadų dizaino galimybės. „Eternit Baltic“ marketingo vadovas Vytautas Miniotas supažindino su įvairiais architektūriniais sprendimais, jau įgyvendintais vakarų Europoje ar net Azijoje. „Paroc“ atstovas Aurimas Matulionis pristatė sprendimus saugiai ir kokybiškai statybai bei modernizacijai. Supažindino su įstatymais, reglamentuojančiais pastatų apšiltinimą, taip pat pokyčius pastatų statymo reikalavimuose.

Antroje renginio dalyje dalyviai diskutavo stogų dizaino ir izoliavimo tema. Stogų atveju tendencijos išsiskiria – dalis žmonių renkasi natūralias spalvas ir sprendimus, primenančius gyvąją aplinką, o dalis kaip tik, linkę rinktis ekspresyvius, iššaukiančius sprendimus. Giedrius Gelusevičius iš Paroc supažindino su naujausiais sprendimais pastatų izoliacijai: Paroc Cortex® ir Paroc Cortex One®. Šie produktai yra su specialia laminuota, vandens garams laidžia specialia membrana, skirta apsaugoti pastato konstrukcijas nuo vėjo.

Tarp pranešimų ir diskusijų vyko įvairūs protą ir mintis praskaidrinantys žaidimai, nuo grojimo lazdomis iki grafiti piešimo.

Komentarai (0)

Susijusios naujienos

Prenumeruok naujienas
Lietuvos gamintojai