Material possibilities 2017 - raktas į ateitį

Pirmoje renginio dalyje aptartos fasadų dizaino galimybės. „Eternit Baltic“ marketingo vadovas Vytautas Miniotas supažindino su įvairiais architektūriniais sprendimais, jau įgyvendintais vakarų Europoje ar net Azijoje. „Paroc“ atstovas Aurimas Matulionis pristatė sprendimus saugiai ir kokybiškai statybai bei modernizacijai. Supažindino su įstatymais, reglamentuojančiais pastatų apšiltinimą, taip pat pokyčius pastatų statymo reikalavimuose.

Antroje renginio dalyje dalyviai diskutavo stogų dizaino ir izoliavimo tema. Stogų atveju tendencijos išsiskiria – dalis žmonių renkasi natūralias spalvas ir sprendimus, primenančius gyvąją aplinką, o dalis kaip tik, linkę rinktis ekspresyvius, iššaukiančius sprendimus. Giedrius Gelusevičius iš Paroc supažindino su naujausiais sprendimais pastatų izoliacijai: Paroc Cortex® ir Paroc Cortex One®. Šie produktai yra su specialia laminuota, vandens garams laidžia specialia membrana, skirta apsaugoti pastato konstrukcijas nuo vėjo.

Tarp pranešimų ir diskusijų vyko įvairūs protą ir mintis praskaidrinantys žaidimai, nuo grojimo lazdomis iki grafiti piešimo.

Komentarai (0)

Susijusios naujienos

 • Mokys energiškai efektyvių pastatų planavimo ir statybos subtilybių 2017-09-11

  „Statybos produkcijos sertifikavimo centras“ kartu su Lietuvos inžinierių sąjunga šių metų rugsėjo-spalio mėnesiais rengia mokymų ciklą, kur supažindins su esminėmis A, A+ ir A++ klasės pastatų projektavimo subtilybėmis bei pastatų energinio naudingumo planavimu kompiuterinėmis programomis.

 • Savivaldybės kviečia pasirūpinti asbesto išvežimu 2017-08-04

  Lietuvoje iki šiol gausu Sovietinių laikų palikimo - asbestinių stogų. Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerija, bendradarbiaudama su savivaldybėmis, kviečia gyventojus išsivalyti nuo sveikatai kenksmingo asbeto atliekų. Gyventojai yra skatinami teikti paraiškas savivaldybėms dėl nemokamo asbesto išvežimo ir pridavimo į specialias atliekų aikšteles.

 • Keičiasi renovacijos rėmimo tvarka 2017-05-31

  Siekiant paspartinti Daugiabučių modernizacijos programos tempą, Vyriausybė nutarė kiek pakeisti paramos renovacijai išmokėjimo tvarką: nuo šiol nedidelė dalis valstybės paramos sumos – 15 proc. – bus pervedama iškart po renovacijos darbų atlikimo. Tokiu būdu bus šiek tiek bus sumažintas ir kreditas, kurį už renovaciją turi sumokėti gyventojai.

 • Pagalba statantiems energiškai efektyvius namus 2017-05-31

  Kylant pastatų energinio naudingumo reikalavimams ir tokių būstų paklausai „Statybos produkcijos sertifikavimo centras“ (SPSC) kartu su Lietuvos statybos inžinierių sąjunga (LSIS) birželio 15 dieną Vilniuje (Viešbutyje Karolina, Sausio 13-osios g. 2) organizuoja mokymus, skirtus visiems statybos proceso dalyviams: nuo užsakovo, privataus statytojo, projektuotojo ar architekto iki techninių prižiūrėtojų, savivaldybių bei valstybės institucijų specialistų, dalyvaujančių statybos procesuose.

Prenumeruok naujienas
Lietuvos gamintojai