Kaip išvengti gaisro namuose?

Dažnai pamirštame, kad ugnis ir aukšta temperatūra gali kelti didelį pavojų. Dėl pasirinktų statybinių medžiagų ir šildymo būdo nesuderinamumo gali kilti gaisras. „Promat“ pasyviosios gaisrinės saugos specialistai puikiai žino apie šiuos pavojus. „Promat“ siūlo izoliacines ir konstrukcines plokštes židiniams apdirbti, kurios yra išbandytos ir naudojamos įvairiose šalyse.

Norėdami sužinoti daugiau apie židinio montavimo galimybes, atsisiųskite brošiūrą čia.

Komentarai (2)

Reno
2019-01-31
09:06
IP: 188.69.223.217
Taip pat elektros instaliacija labai svarbu. Pas kaimynus sviestuvas uztrumpino, tad manau ir juos reik laikas nuo laiko patikrinti, pakeisti. Issigande nutarem atsinaujinti, bet kainos modernesniu sakyciau neadekvacios. Radau nebrangiu lietuvisku prekiu puslapyje https://www.lietuviskigaminiai.lt/c4-pakabinami-sviestuvai pirmasyk apie juos girdziu. Gal kas pirkote? Kaip jie naturoje atrodo?
MARIAN NELSON
2017-12-03
02:19
IP: 197.210.25.73
paskola! paskola !! paskola !!! Ar ieškote patikimos ir akredituotos privačios paskolos bendrovės, kuri teikia paskolas visą gyvenimą. Mes siūlome visų rūšių paskolas labai greitai ir lengvai, asmeninės paskolos, automobilių paskolos, hipotekos paskolos, studentų paskolos, verslo paskolos, investicinės paskolos, skolų konsolidavimas ir daug daugiau. Ar jus bankai ir kitos finansinės institucijos atmetė? Ar jums reikia konsolidavimo paskolos ar hipotekos? Nepamirškite, kaip mes esame čia, kad visas finansines problemas spręstumėte praeityje. Mes skolinome lėšas asmenims ir įmonėms, kuriems reikalinga finansinė parama 2%. Nr socialinio draudimo numerio reikalaujama ir kredito patikrinimas nereikalingas, 100% garantuotas. Noriu pasinaudoti šia priemone ir informuoti jus, kad mes teikiame patikimą ir palaikomą pagalbą, ir mes mielai jums pasiūlysime paskolą. Tada atsiųskite mums el. Laišką: (mariannelsonloanfirm@outlook.com), kad pateiktumėte paraišką dėl paskolos

Susijusios naujienos

Prenumeruok naujienas
Lietuvos gamintojai