Daugiabučių renovacijos klausimas ir toliau rūpinsis viceministrė Daiva Matonienė

Kaip pranešama Aplinkos ministerijos tinklalapyje, aplinkos viceministrės pareigas naujai pradeda eiti Daiva Matonienė. Ji ir toliau lieka kuruoti daugiabučių renovaciją.

Viceministro pareigas jau ėjusi per ankstesnės Vyriausybės kadenciją – nuo 2012 m. gruodžio iki š. m. birželio, Aplinkos ministerijoje ji kuruos tuos pačius sektorius – statybos ir būsto, urbanistikos ir architektūros, teritorijų planavimo ir žemės gelmių.

Prieš tapdama aplinkos viceministre 2012 m., Daiva Matonienė penkerius metus dirbo Šiaulių savivaldybės vicemere ir rūpinosi aplinkos apsaugos, ekonomikos, infrastruktūros, statybos organizavimo ir informacinių technologijų sritimis.

Iš Šiaulių krašto kilusi 41 metų Daiva Matonienė yra baigusi verslo vadybos ir administravimo studijas, turi ekonomikos magistrės laipsnį. Kelis metus yra dirbusi ekonomiste, vadovavusi Šiaulių regiono plėtros agentūrai. Aštuonerius metus dėstė ekonomiką ir finansus Vakarų Lietuvos verslo kolegijoje, šešerius – Šiaulių universitete.

Šaltinis: www.am.lt

Komentarai (4)

VIOLETA
2017-10-04
10:07
IP: 88.119.142.191
Laba diena, kreipiamės del neprotingai ilgai užtrukusios renovacijos Alytuje, Alyvų takas 11 Nama 2 laiptinių 4 aukštų, renovacija nuo kovo men 1 d, pastoliai, bet darbai nevyksta. Atkasti pamatai ir neranda darbininkų. Sutartis baigėsi rugpjūčio 31 d. ir turi būt skaičiujami delspinigiai nuo rugsejo 1 d. , o ne pratęsta sutarti. Pažadais , melavimu jau sotūs. Dabar vaizdas nekos, Nera darbininkų, nes nemoka atlyginimo. Prašome pagalbos.
Tomas
2016-07-10
13:29
IP: 212.117.20.57
Taip ir neaušku ar baigė, ar ne, bet aplink duris stiklo vata neuždengta, žemių kalnai, visas šiukšles paliko.

Susijusios naujienos

Prenumeruok naujienas
Lietuvos gamintojai