Daugiabučių namų renovacijos eiga internetu

Aplinkos ministerijos interneto svetainėje patalpintas žemėlapis, kuriame pateikiami renovacijos proceso duomenys Lietuvos mastu. Žemėlapyje galima pamatyti, kaip renovacija vyksta konkrečioje savivaldybėje, kaip šį procesą vertina gyventojai, kiek investicijų planų parengta, kiek jų patvirtinta ir kt.

Renovacijos žemėlapyje pateikiama medžiaga suskirstyta į 7 potemes. Dvi iš jų rodo, kiek konkrečiame regione parengta investicijų planų, kiek iš jų suderinta. Atskirai atvaizduojamas gyventojų ir finansų įstaigų pritarimas renovacijai bei parengtų projektų finansavimui, parodoma, kiek paskelbta statybos rangos darbų konkursų, kiek ir kur darbų pradėta, kiek projektų jau užbaigta. Savivaldybės, aktyviau įsitraukusios į renovacijos procesą, pažymėtos tamsesne spalva, mažiau – šviesesne.

Gyventojams taip pat pateikiama susisteminta informacija apie konkrečią savivaldybę – ją galima pasiekti žemėlapyje pasirinkus tam tikrą regioną. Pavyzdžiui, pasirinkus Tauragės rajono savivaldybę, matyti, kad joje parengta ir suderinta 16 investicinių planų, gyventojai pritarė 15, finansų įstaigos -13 projektų, pradėta 11 rangos konkursų ir 2 statybos darbai.

Kaip sakė aplinkos viceministrė Daiva Matonienė: ,,Siekiame, kad renovacijos procesas vyktų kuo sklandžiau ir gyventojai reikalingą informaciją gautų greitai ir patogiai. Parengtas žemėlapis padės gauti aktualią informaciją paspaudus vos kelis mygtukus. Ji bus pateikta aiškiai, patraukliai ir bus nuolat atnaujinama“.

Tam, kad gyventojams būtų prieinama naujausia informacija, žemėlapio duomenys bus atnaujinami kas savaitę.

Žemėlapį galite rasti čia.

Parengta pagal www.am.lt

Komentarai (1)

Kostas
2019-11-11
16:57
IP: 145.94.201.65
Nei šis straipsnis, nei nurodytas puslapis nenurodo, per kokį laikotarpį ar kelintais metais šios renovacijos buvo įgyvendintos. Spėju, jog tai per visą projekto laikotarpį baigti darbai? Ne tik praeitų metų?

Susijusios naujienos

Prenumeruok naujienas
Lietuvos gamintojai