Savivaldybių politikai turi suprasti, kad renovacija reikalinga žmonėms

Ignalinos savivaldybės politikai dvejojo, priimdami sprendimą pradėti ambicingą masinės renovacijos projektą mieste. Šiais metais Ignalina užbaigs renovuoti visus visuomeninius pastatus ir 85 proc. gyvenamųjų namų.Tai yra didžiausios ligi šiol įgyvendintos namų atnaujinimo projektų apimtys šalyje.

Nauda miestui ir žmogui

Daugiau nei prieš metus suvokus, kad su renovacija galima pasiekti didelį taupymo efektą ir atliepti žmonių lūkesčius, savivaldybės taryboje, visgi neišvengta diskusijų – būta politikų, kurie svarstė, kad, neva neverta skubėti, reikėtų palaukti, nes niekur aplink panašaus mąsto darbai dar nevyksta, be to – neaišku, ar žmonės pajėgs išsimokėti prisiimtas paskolas.

Orientavomės į tvarumą, o ne į šios dienos sprendimą - pasidarysime ir bus padaryta. Bus darbas padarytas ir bus žmonėms reali nauda. Kitaip, kam valdžia reikalinga, jei ji nenori daryti darbų, kurie žmonėms reikalingi? Juolab kad žmonės per susitikimus kelia klausimus, kaip mažinti išlaidas, gerinti gyvenimo kokybę ir komfortą.

Politikams buvo išdėstyti argumentai, ką namų renovacija duoda žmonėms, ką miesto perspektyvai ir po diskusijų sutarta, kad pastatų atnaujinimo programa reikalinga ir ją būtina įgyvendinti. Jau daugiau nei prieš metus ignaliniečiai suprato, jog besibaigiantis sunkmetis reiškia palankų laiką pradėti ieškoti geriausių sprendimų.

Tai - nusiteikimo reikalas. Mes, apsvarstę ir matydami, kad šiandien galime žmonėms pasiūlyti gerą renovacijos variantą bei pasiekti rezultatus, kurie mažintų šeimos išlaidas ir tuo pačiu gražintų miestą, ėmėmės šio darbo. Nes jeigu jo nesiimsime dabar, tai ateityje sąlygos gali būti daug prastesnės, arba paprasčiausiai gali nelikti pinigų.

Pavyzdys visai Lietuvai

Ignalinoje sukurtas ir parengtas kompleksinis daugiabučių renovavimo modelis, teisės aktų pakeitimai bei viso miesto šilumos ūkio pertvarkymo projektai tapo pagrindu Vyriausybės inicijuotai masinės renovacijos programai. Esminis postūmis, paskatinęs daugiabučių atnaujinimo procesą buvo sprendimas paskirti savivaldybių administratorius, rengiančius bei kuruojančius ne tik renovacijos projektus bei jų įgyvendinimą, bet ir užsitikrinant finansinę paramą.

Ignalinos politikams neliko dvejonių, kad savivaldybė su gyventojais turi pasidalinti atsakomybe už miesto ateitį. Rajono taryboje pavyko pasiekti, kad sprendimus dėl renovacijos paremtų ne tik stipri valdančioji dauguma, bet ir kitų partijų atstovai.

Net ir Seimo nariai deklaruoja, kad renovacija yra reikalinga, todėl savivaldybių politikams miestuose elgtis atvirkščiai neišeina. Mums pavyko susitarti ir įtikinti net didžiausius oponentus – jeigu mes nedarysime konkrečių darbų, tai deklaracijos seimuose ir partijose teliks deklaracijomis.

Komentarai (3)

LORD NELSON
2020-10-31
03:32
IP: 197.210.52.217
Sveiki atvykę į iliuminatų pasaulį. Pritraukite vargšus, vargstančius ir talentingus į šlovės ir turtų žiburį. Gaukite žinių, galios, pinigų, saugumo, pripažinkite savo versle, politinėse varžybose. Pakilkite į viršų, kad ir ką darytumėte, būkite apsaugoti dvasiniu ir fiziniu požiūriu! Visa tai pasieksite akies mirksniu, kai pradėsite veikti DIDŽIOJE ŠVIESOS TEMPLE. Kai būsite pakviesti į ILLUMINATI EMPIRE, turėsite daugybę privalumų, tokių kaip turtas, šlovė, gera sveikata. Ir dar. Susisiekite su šventykla per „WhatsApp +1“ ((646)328-7046)
obodubu monday
2020-10-31
03:29
IP: 197.210.52.50
Dr. Obodubu pirmadienis yra pripažintas visame jūrų karalystės pasaulyje. Kaip vienas iš geriausių laimingų ir galingiausių vietinių kerų daktarų nuo savo protėvių laivo pradžios iki šiol dr. Obodubu pirmadienis gyvena stipriai tarp visų kitų vietinių gydytojų. niekada nebuvo jokios negalimybės formos, nepriklausančios nuo daktaro Obodubu pirmadienio, nesvarbu, koks atstumas turi problemų ar situacijos, tereikia tikėti vietiniu gydytoju dr. Obodubu pirmadieniu, kuris veikia, jis visada perspėja niekada nesulaukti savo kerų, jei netikite ar negalite vykdyti jo nurodymų. vietinis gydytojas dr. Obodubu pirmadienis paskiria teikti paslaugas tiems, kuriems reikalinga dvasinė pagalba, nepaisydami jūsų situacijos sunkumo ar atstumo tol, kol vanduo, jūra, vandenynas, ežeras, upė, smėlis ir kt. tu, tada tavo gyvenimo problemos būtų valdomos po tavo koja. jei jums reikia dvasinės pagalbos dėl bet kurio iš šių būdų, paskambinkite gydytojui Obodubu telefonu: +2349058774809 Susigrąžink savo meilę Įsčių vaisius Fibroid Verslo bumas Finansinis proveržis Praturtėk be ritualo Daryk taip, kaip aš sakau Blogas sapnas Pažadėk ir nepavyks Epilepsija Žemės / teismo byla Psichinis sutrikimas Politinis paskyrimas Vizų patvirtinimas Vėžys Egzamino sėkmė Išleisk ir sugrįžk Sėkmės Natūralus Neathas Hipertenzija Insultas Pjautuvo ląstelė Impotencija Laimėk teismo bylą Paaukštinimas darbe Komanduojantis tonas Apsauginis žiedas Santuokos sėkmė Meilės žiedas Palankumo žiedas Atgaukite prarastą šlovę Dvasinė galia Dievo žmonėms Kelionių sėkmės žiedas Darbo sėkmė Lotto / Pool Win / betnaija win Ir daugelis Daugiau skubėkite paskambinti arba paskambinkite „WhatApp Baba Doctor“ gydytojui Obodubui pirmadienį +2349058774809 dėl dvasinių problemų šiandien, ir jūs tikrai išspręsite visus savo sunkumus.
Rašyk savo nuomonę
Turite ką papasakoti renovacijos tema?
Prenumeruok naujienas
Lietuvos gamintojai