Savivaldybių politikai turi suprasti, kad renovacija reikalinga žmonėms

Ignalinos savivaldybės politikai dvejojo, priimdami sprendimą pradėti ambicingą masinės renovacijos projektą mieste. Šiais metais Ignalina užbaigs renovuoti visus visuomeninius pastatus ir 85 proc. gyvenamųjų namų.Tai yra didžiausios ligi šiol įgyvendintos namų atnaujinimo projektų apimtys šalyje.

Nauda miestui ir žmogui

Daugiau nei prieš metus suvokus, kad su renovacija galima pasiekti didelį taupymo efektą ir atliepti žmonių lūkesčius, savivaldybės taryboje, visgi neišvengta diskusijų – būta politikų, kurie svarstė, kad, neva neverta skubėti, reikėtų palaukti, nes niekur aplink panašaus mąsto darbai dar nevyksta, be to – neaišku, ar žmonės pajėgs išsimokėti prisiimtas paskolas.

Orientavomės į tvarumą, o ne į šios dienos sprendimą - pasidarysime ir bus padaryta. Bus darbas padarytas ir bus žmonėms reali nauda. Kitaip, kam valdžia reikalinga, jei ji nenori daryti darbų, kurie žmonėms reikalingi? Juolab kad žmonės per susitikimus kelia klausimus, kaip mažinti išlaidas, gerinti gyvenimo kokybę ir komfortą.

Politikams buvo išdėstyti argumentai, ką namų renovacija duoda žmonėms, ką miesto perspektyvai ir po diskusijų sutarta, kad pastatų atnaujinimo programa reikalinga ir ją būtina įgyvendinti. Jau daugiau nei prieš metus ignaliniečiai suprato, jog besibaigiantis sunkmetis reiškia palankų laiką pradėti ieškoti geriausių sprendimų.

Tai - nusiteikimo reikalas. Mes, apsvarstę ir matydami, kad šiandien galime žmonėms pasiūlyti gerą renovacijos variantą bei pasiekti rezultatus, kurie mažintų šeimos išlaidas ir tuo pačiu gražintų miestą, ėmėmės šio darbo. Nes jeigu jo nesiimsime dabar, tai ateityje sąlygos gali būti daug prastesnės, arba paprasčiausiai gali nelikti pinigų.

Pavyzdys visai Lietuvai

Ignalinoje sukurtas ir parengtas kompleksinis daugiabučių renovavimo modelis, teisės aktų pakeitimai bei viso miesto šilumos ūkio pertvarkymo projektai tapo pagrindu Vyriausybės inicijuotai masinės renovacijos programai. Esminis postūmis, paskatinęs daugiabučių atnaujinimo procesą buvo sprendimas paskirti savivaldybių administratorius, rengiančius bei kuruojančius ne tik renovacijos projektus bei jų įgyvendinimą, bet ir užsitikrinant finansinę paramą.

Ignalinos politikams neliko dvejonių, kad savivaldybė su gyventojais turi pasidalinti atsakomybe už miesto ateitį. Rajono taryboje pavyko pasiekti, kad sprendimus dėl renovacijos paremtų ne tik stipri valdančioji dauguma, bet ir kitų partijų atstovai.

Net ir Seimo nariai deklaruoja, kad renovacija yra reikalinga, todėl savivaldybių politikams miestuose elgtis atvirkščiai neišeina. Mums pavyko susitarti ir įtikinti net didžiausius oponentus – jeigu mes nedarysime konkrečių darbų, tai deklaracijos seimuose ir partijose teliks deklaracijomis.

Komentarai (9)

John Patrick
2023-03-11
19:46
IP: 102.91.55.99
We give out loans to business people and individuals for just 3% interest rate. “Believe it or not you can get your loans in less than an hour”. We give out loans ranging from 5,000.00 Euro up to 500,000,000.00 Euro We give out local and international loans to any individual/company all over the world and our rate will not change during your loan repayment. Our personal loans can help make dreams possible especially with the present financial crunch in the world at large. We do not require much documentation. If you are interested in getting a loan, contact us today. Private Email: johnpatrickfirm@gmail.com
DO YOU NEED A FINANCIAL HELP?
2023-01-24
21:00
IP: 103.163.63.174
DO YOU NEED A FINANCIAL HELP? ARE YOU IN ANY FINANCIAL CRISIS OR DO YOU NEED FUNDS TO START UP YOUR OWN BUSINESS? DO YOU NEED FUNDS TO SETTLE YOUR DEBT OR PAY OFF YOUR BILLS OR START A GOOD BUSINESS? DO YOU HAVE A LOW CREDIT SCORE AND YOU ARE FINDING IT HARD TO OBTAIN CAPITAL SERVICES FROM LOCAL BANKS AND OTHER FINANCIAL INSTITUTES? HERE IS YOUR CHANCE TO OBTAIN FINANCIAL SERVICES FROM OUR COMPANY. WE OFFER THE FOLLOWING FINANCE TO INDIVIDUALS- *COMMERCIAL FINANCE *PERSONAL FINANCE *BUSINESS FINANCE *CONSTRUCTION FINANCE *BUSINESS FINANCE AND MANY MORE: FOR MORE DETAILS.CONTACT ME VIA. Contact Our Customer Care: EMAIL: :bullsindia187@gmail.com (CALL/WHATS APP) :+918130061433 Our services... Guaranteed 100%
Rašyk savo nuomonę
Turite ką papasakoti renovacijos tema?
Prenumeruok naujienas
Lietuvos gamintojai