Gyventojų informavimas – svarbi sąlyga sėkmingai renovacijai

Lietuvoje įsibėgėjant renovacijai, gyventojams svarbu suteikti kuo daugiau informacijos apie namų modernizavimą, kad būsto renovacijos projektai vyktų skaidriai ir kokybiškai, kad būtų pateisinti žmonių lūkesčiai ir pasiektas maksimalus energijos taupymo efektas.

Viešinimas ir maksimaliai objektyvios informacijos apie renovaciją teikimas gyventojams padės išvengti nesusipratimų ir klaidų. Tai yra kelias į sėkmingą renovacijos procesą visoje Lietuvoje.

Teigiamai vertiniu iniciatyvą pradėti visuomenės informavimo projektą renovacija.lt. Būtina užtikrinti ne tik informacijos sklaidą, bet ir abipusį ryšį su žmonėmis, kad gyventojai žinotų, kur kreiptis iškilus klausimams ir gautų kompetentingus atsakymus.

Ten, kur daugiabučių modernizavimas vyksta sklandžiai, gyventojams dažniausiai nekyla problemų ir jie lieka patenkinti. Tačiau daugiausiai profesionalios pagalbos reikia toms bendrijoms, kurios dar tik pradeda svarstyti savo namų renovacijos projektus.

Kai name prasideda renovacijos projektų svarstymas, svarbu, kad gyventojams būtų pateikiama kuo tikslesnė ir kuo išsamesnė informacija. Daugiabučių administratoriai, pradedantys derinti investicinius projektus išvengtų nesusipratimų, jei nebūtų informacijos stygiaus. Žmonėms reikia išdėstyti visus renovacijos motyvus, argumentus, o svarbiausia – užtikrinti abipusį ryšį, kad jie žinotų kur kreiptis, kam paskambinti, su kuo pasitarti.

Komentarai (1)

GRAZINA
2015-06-18
21:40
IP: 5.20.74.16
GAUNU MAZAS PAJAMAS NEIGALUMO PENSIJA 86 EU nasles 21eu gaunu kompensacijas mokesciams NAMUI renovuoti iskeltas klausimas bet mazas pajamas turintys gyventojai nesutinka lysti i bankus ir veliau bijom prarasti butus Mums sako kad yra istatymas sumazinti ar net visiskai nutraukti kompensacij s jeigu priestarausim vienai gyventojai nuo nervinio streso sutriko sveikata AR teisetai su mumis elgiasi pirmininke
Rašyk savo nuomonę
Turite ką papasakoti renovacijos tema?
Prenumeruok naujienas
Lietuvos gamintojai