|
|
|
| Vaizdas prieš renovaciją |
Vaizdas po renovacijos |
Pastaba: Jūsų namo tipą iliustruojanti nuotrauka.
PENKIŲ AUKŠTŲ ŠEŠIŲ SEKCIJŲ 100 BUTŲ STAMBIAPLOKŠTIS GYVENAMASIS NAMAS
TIPINIO PROJEKTO Nr.1-464A-15LT
BUTŲ SKAIČIUS VIDUTINIS GYVENAMASIS VIDUTINIS BENDRAS
PLOTAS, m² PLOTAS, m²
VIENO KAMBARIO - 15 16,40 29,00
DVIEJŲ KAMBARIŲ - 60 31,00 44,80
TRIJŲ KAMBARIŲ - 25 36,50 50,70
1-464A-15LT
PAGRINDINIAI RODIKLIAI
Statybinis tūris 17663,00 m³,
jame rūsio tūris 2450,50 m³
Užstatymo plotas 1104,00 m²
Bendras plotas 4433,10 m²
Gyvenamasis plotas 3044,70 m²
Vandens poreikis 4,21 m³/h
Šilumos nuostoliai 258500,00 kkal/h
Šilumos poreikis šilto
vandens paruošimui 319000,00 kkal/h
Dujų poreikis 1,32 Nm³/h
Elektros energijos poreikis 36,23 kW
INŽINERINĖ ĮRANGA
Vandentiekis – ūkio – geriamas iš miesto tinklo.
Nuotekos – ūkio – fekalinė ir lietaus į miesto tinklus.
Šildymas – iš išorinių tinklų, sistema vienvamzdė aklina su apatiniu paskirstimu.
Šilumos nešėjas – karštas vanduo 90 – 70 ºC.
Vėdinimas – natūralus, oro pritekėjimas gyvenamuose kambariuose - pro vėdinimo vožtuvus languose.
Karšto vandens tiekimas – iš išorinių tinklų.
Dujų tiekimas – iš miesto tinklo prie virtuvių viryklių.
Elektros apšvietimas – kaitinimo lempomis iš 380/220 V tinklo.
Silpnų srovių įrenginiai – telefonas, radijas, televizija.
Virtuvių įrenginiai – dujinės viryklės.
Sanitarinių mazgų įrenginiai – unitazas, vonia, praustuvas.
PROJEKTO SUDĖTIS
Albumas I - architektūriniai – statybiniai brėžiniai.
Albumas II - sanitariniai – techniniai brėžiniai.
Albumas III - elektrotechniniai brėžiniai.
Albumas IV - tipinės detalės.
Albumas V - gamykloje gaminami gaminiai.
Tipinio projekto darbo brėžiniai saugomi Vilniaus apskrities archyve, Vilniuje O. Milašiaus g. 23, fondo Nr. F1036, apirašas 11, bylų Nr. 526, 527, 528.
1-464A-15LT tipo 100 butų stambiaplokščio namo rekonstrukcijos techninio projekto trumpas aprašymas
M1 modernizavimo variantas
Pirmuoju variantu (žr. M1) gyventojams rekomenduojama atlikti tik būtiniausius atnaujinimo darbus – pakeisti langus ir lauko duris, apšiltinti fasadus ir stogus, o senus 85 cm pločio balkonus keisti 138 cm pločio įstiklintomis lodžijomis. Taip pat siūloma atnaujinti pastatų vidaus magistralinius inžinerinius tinklus, padidinti elektros galingumus bei pakeisti pastatų įėjimus, atsisakant tiek fiziškai, tiek ir morališkai nusidėvėjusių elementų. Balkonus keičiant praplatintomis lodžijomis, padidėtų tik namo bendrasis plotas. Šiame variante nenumatoma daryti butų išplanavimo pakeitimų. 100 butų gyvenamajame name bendrasis plotas padidėtų apie 10 proc.
|
Visas planas
|
Fasadas
|
Planas
|
M2 modernizavimo variantas
Antruoju variantu (žr. M2), be jau minėtų pakeitimų, siūlomi ir butų išplanavimo patobulinimai, papildomai padidinant visų butų virtuves, o kampiniuose 3-jų kambarių butuose – ir miegamuosius. Šiuo variantu visi balkonai taip pat keičiami praplatintomis lodžijomis, o prie virtuvių iš lauko pristatomi erkeriai. Išplėtus virtuves ir miegamuosius, padidėtų ne tik bendrasis, bet ir gyvenamasis butų plotas. 100 butų name atlikus rekonstrukciją, jo gyvenamasis plotas vidutiniškai padidėtų 584 kv. m, o bendrasis plotas išaugtų 1048,5 kv. m, t. y. apie 20 proc.
|
Visas planas
|
Fasadas
|
Planas
|
M3 modernizavimo variantas
Trečiuoju variantu (žr. M3), įgyvendinus pirmajame ir antrajame variante siūlomus pakeitimus, papildomai rekomenduojama pirmo aukšto butams jų grindų lygyje įrengti atskiras terasas-kiemelius. Modernizuotuose namuose suprojektuoti pandusai bei laiptai su turėklais iki pirmojo aukšto, pritaikyti žmonėms su negalia.
Konstrukcinius pasiūlymus 1-464A serijos namams modernizuoti teikė konstruktoriai dr. Č. Ignatavičius ir inž. V. Zubrus.
|
Visas planas
|
Fasadas
|
Planas
|