Daugiabutis Kovo 11-osios g. 112

Investicijų suma: 1,549,087 Lt
Sutaupymas: 38%

Adresas: Kovo 11-osios g. 112, Kaunas.
Duomenys: 5 aukštai, 120 butų daugiabutis namas.
Namas pastatytas: 1968 m.
 

Atlikti šie darbai:
- sienų šiltinimas,
- stogo šiltinimas,
- cokolio šiltinimas,
- pamatų šiltinimas,
- balkonų atnaujinimas (stiklinimas, apdaila),
- rūsio durų keitimas,
- langų ir durų keitimas butuose,
- langų keitimas laiptinėse sumažinant angas,
- langų keitimas rūsyje,
- šilumos punkto renovacija,
- bendrojo naudojimo elektros instaliacijos keitimas,
- kanalizacijos magistralinių vamzdynų keitimas rūsyje,
- vienvamzdės šildymo sistemos perdarymas į dvivamzdę,
- karšto vandens tiekimo ir cirkuliacinių stovų bei magistralinių vamzdynų keitimas,
- šilumos punkto renovacija (automatizuotas su karšto vandens ruošimu),
- nuogrindų keitimas aplink visą namą.

Namo atnaujinimo ir modernizavimo darbai baigti 2011 m.

Konsultuokitės su renovaciją organizavusia daugiabučio pirmininke Apolonija Laukevičienė 865226335.

 

Kaunas

Fotogalerija

Komentarai

Pirmininkė
Daugiabučio renovavimas pas mus vyko trim etapais. Pirmiausia dar 1999 m. buvo sutvarkytas šiluminis mazgas, vėliau apie 2002 m. sutvarkytas stogas, pakeistos durys. Paskutinio etapo metu 2007-2010 m. pilnai atnaujintas visas daugiabučio fasadas, sutvarkyti balkonai, atlikti kiti darbai. Ir nors jau praėjo keli metai po renovacijos, dar ir šiandien galime didžiuotis namo išvaizda, kuri skiriasi iš kitų daugiabučių. Visi atkreipia dėmesį į pastato spalvas, kurias mums pagal planą parinko rangovai.

Tuomet nusprendėme vietoj tinko naudoti cementines fasado plokštes ir dėl to nė kiek nesigailime. Namas ne tik atrodo estetiškai geriau, bet nekyla jokių problemų dėl namo ventiliacijos, drėgmės kaupimosi. Tuo tarpu nesenai atnaujinti kaimyniniai namai, kurie pasirinko tinką, jau kenčia nuo skilinėjančių sienų bei pelėsio.

Aišku, pats renovacijos procesas pas mus nebuvo lengvas. Labai sunku buvo įkalbėti namo gyventojus pasirinkti geresnes medžiagas ir brangesnį renovacijos variantą, tačiau šiandien gyventojų nuomonė visai kitokia. Apskritai, jeigu sprendimas būtų priklausęs tik nuo manęs vienos, namas šiandien atrodytų dar geriau ir būtų ieškoma renovacijai dar geresnių variantų, nežiūrint į kainą, juk sau viską darome.

Renovacijos metu sunkiausia buvo paruošti visą dokumentaciją ir viską suderinti su gyventojais. O statybininkų darbu esu labai patenkinta, kuo dažniausiai visi skundžiasi. Pas mus dar rangovai suorganizavo, kad patys gamintojai atvažiuotų ir pademonstruotu, kaip reikia teisingai montuoti plokštes. Ėjau ir pati pasižiūrėti. Ten visus darbininkus apmokė, vėliau prižiūrėjo, kad sklandžiai vyktų darbai. Tokia gamintojų iniciatyva bei priežiūra esu labai patenkinta. Toks požiūris į darbą sumažino riziką, kad ateityje turėsime rimtų problemų dėl blogai atliktų darbų. Visiems linkėčiau tokio bendradarbiavimo su rangovais ir gamintojais, kas mums ir davė kokybiškus rezultatus.
Apolonija Laukevičienė

Jūsų nuomonė

Žinote šį namą? Parašykite mums savo nuomonę! Rašyti nuomonę
Prenumeruok naujienas
Lietuvos gamintojai