Fasadų šiltinimas

Visavertis apšildinimas, šiais laikais, statant ar renovuojant namus, yra neįtikėtinai svarbus. Teigiama, jog gerai įkurdintas pamatas, leidžia užtikrinti, jog namas taps ilgalaike investicija, nereikalaujančia papildomų lėšų būties gerinimui. Iš tikrųjų, su teiginiu galėtume sutikti, kadangi investavus reikiamą sumą pinigų, viską įdiegus tikslingai bei tvarkingai, rūpesčių nė nebekils, mat jiems paprasčiausiai nė nebus pagrindo.

Šiandieną norėčiau pašnekėti apie išorinį pastato apšildinimą – kitaip sakant, šnekėsiu apie tai, kokia medžiaga ir dėl kokių priežasčių rekomenduotina šildyti išorinę namų pusę.

Visų pirma, manyčiau, jog tikslingiausia būtų pradėti nuo paaiškinimo, kas iš viso yra tas fasadų šiltinimas, jog žmonės, kurie niekuomet nebuvo susidūrę su minėtu terminu, išsiaiškintų ir suvoktų, kas tai yra. Taigi, šių žodžių kombinacija nori nukreipti skaitytojus minčiai, jog fasadai yra ne kas kitas, o išorinė pastato pamatų dalis, kurią būtina apšildyti, siekiant po kurio laiko mėgautis visais namo teikiamais malonumais. Iš tikrųjų, viskas yra ganėtinai elementaru, tad manau, jog suvokti nebus sunku.

Nieko nelaukęs, norėčiau pristatyti specialistų labiausiai rekomenduotiną medžiagą, skirtą išorinei namų daliai apšildyti. Ekovata – savo srities žinovų vertinama žaliava, pasižymi neįtikėtinai žavinčiais privalumais, teikiančiais naudos gyventojams. Visų pirma, reikėtų pradėti nuo to, jog ekovata yra termoizoliacinė medžiaga, pasižyminti identiškomis savybėmis, kaip ir natūrali mediena. Tai yra puiku, kadangi šioji žaliava gali didžiuotis sugebėjimu per sienas išleisti perteklinę drėgmę. Apart to, džiugu tai, jog norima plotą ekovata padengia vientisa medžiaga, tad nereikės rūpintis dėl minimalistinių jungimo tarpų užtvirtinimo ir užsandarinimo.

Žaliava pasižymi ir efektyvumu – specialistai neįtikėtinai mėgsta naudoti šią metodiką ne vien dėlto, jog pastaroji suteikia optimalų sprendimą žmonėms, tačiau ir dėl leidimo darbus atlikti greitai – kiek greičiau nei per dieną įmanoma iškloti didesnį, nei šimto kvadratinių metrų plotą – skaičiai iš tiesų žavintys.

Saugumo atžvilgiu gaminys yra taip pat puikus - ekovata yra nedegi – tokį bruožą gaminiui suteikia junginyje esanti boro druska, kuri veikiant karštiems veiksniams išsiskiria vandens pavidalu. Vertėtų paminėti ir tai, jog ekovata neskleidžia jokių nuodingų išskyrų, tad yra visiškai nekenksminga žmonių organizmams – sutikime, jog tokios savybės, tokie svarūs argumentai tik kelia žavesį produktų ir perša mintį, jog fasadų šiltinimas turėtų būti vykdomas remiantis šia produkcija.

Iš tiesų, būtų galima daryti išvadą, jog fasadų šiltinimui idealiausia medžiaga ir yra ekovata. Stulbinančios produkcijos savybės, neįtikėtinas funkcionalumas, o ir nepaisant to įkandama kaina – tai, ko siekia daugelis, tad kodėl gi šios medžiagos neišbandžius ir nepritaikius savito būsto šildinimui?

fasadu siltinimas

Prenumeruok naujienas
Lietuvos gamintojai